libellule_fun (libellule_fun) wrote,
libellule_fun
libellule_fun

Я просто хочу сказати Вам дякую.
Дякую, дядьку Федоре Яковичу Упир, що пройшли в танку майже всю Європу. Ви буди душею кожної компанії, що збиралася у нас чи у Вас. Я памятаю Ваші сльози, коли Ви через хворобу не потрапили на парад, присвячений 50-річчю Перемоги. Ви дістали мундир, начистили медалі - за Відень, за Будапешт... І він висів на спинці стільця. А до сьогоднішнього дня Ви не дожили.
Дякую Вам, три брати моего діда - Петро Борисович, Борис Борисович та Пилип Борисович Іванови. Я не знаю Вас, тому що Ви не повернулися з фронту.
Дякую Вам, мої діди - Степане та Антоне - за Ваше партизанство.
Дякую Вам, дядьку Іване Микитовичу Демиденко. Ви потрапили на війну молодим хлопчам, і закінчували її вже на Східному фронті, на війні з Японією.
Дякую Вам, невідомий хлопче, який попередив мою тітку про облаву. Вона кілька тижнів переховувалася в закинутому колодязі, але не втрапила до Німеччини разом з іншими молодими рабами.
Дякую Вам, сільський поліцаю, ім'я якого мені невідоме, бо Ви не дозволили розстріляти мою бабусю та її дітей - серед яких був мій трирічний батько - за діда-комуніста, голову колгоспу, партизана.
Дякую усім, завдяки кому я є. Існую.
Мій син Вас теж пам'ятатиме.
Tags: украина
Subscribe

 • Панорамы-панорамы...

  Глааз порадовать:) Оригинал по клику.

 • (no subject)

  Пересмотрела с детьми "Свой среди чужих чужой среди своих". Зверушкам, кстати, очень понравилось. Так вот. Фильм вышел на экраны в 1974. Юрию…

 • Путевые заметки

  *** Двое мужчин лет 35, один другому очень громко и укоризненно: - Это каким идиотом надо быть, чтобы подарить кольцо девушке, к которой ничего не…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments