libellule_fun (libellule_fun) wrote,
libellule_fun
libellule_fun

Здається, мені може подобатися Андрухович

Добре, якщо у вас і справді настільки давня й потужня культура, то чому так смердять ваші громадські вбиральні? Чомуці міста здебільшого схожі на майже зогнилі смітники? Чому старі середмістя гинуть цілими кварталами, чому обвалюються балкони, чому немає світла у брамах і стільки битого скла під ногами? Хто у цьому винен - росіяни? Поляки? Інші внутрішньо-розкладові чинники? Добре, ви не даєте собі ради з містами, але як бути з природою? Чому ваші селюки - ці, як викажете, носії десятитисячолітньої традиції - так уперто скидають усе своє гівно просто до річок, і чому коли мандруєш вашими горами, то покинутого заліза знаходиш уп'ятеро проти лікарських рослин?

"Дванадцять обручів"І що цікаво - саме сьогодні йду я через школу - стоїть парубок років під тридцять, вигулює ротвейлера на шкільному подвір'ї . І ця зараза розчепірює ноги поряд з нещодавно впорядкованим спортивним майданчиком і починає заливати все навкруги поносом. Я йому кажу:

- Як же вам не соромно? Це ж школа. А якщо ваша дитина вляпається?

А він мені зуби шкірить:

- Дивіться, аби ви не вляпалися.

Tags: украина
Subscribe

 • (no subject)

  У нас сегодня день вышиванки. На фб хорошую картинку нашла :)

 • (no subject)

  Муж со свекром в субботу ездили на охоту в сторону Переяслава. Вернее, на разведку мест. Ничего не вполевали, но имели удовольствие наблюдать, как…

 • Учите иностранные языки

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments