libellule_fun (libellule_fun) wrote,
libellule_fun
libellule_fun

Вечірні казки

Малюки та інші
У затишному зеленому районі Києва стояв собі будинок. Будинок мав силу-силенну квартир. На шостому поверсі – там, де з ящиків на балконі виглядали полум’яні калачики та оксамитові фіалки – жили Малюки.
Малюків було двоє – старший хлопчик та менша дівчинка. Трималися вони разом. Їх і кликали разом: “Агов, малеча!”. Але Малюки, звичайно, жили не самі. В квартирі ще мешкали Тато і Мама (які, власне, і кликали Малюків).
Дуже важливими мешканцями були М’який Диван, Велика Шафа, Стара Лампа та інші шановні представники родини Меблів. Це була дуже старовинна та поважна родина. Принаймі, вони самі були у цьому впевнені.
А ще в квартирі жили Хрюня, Пусь, Ґрі та Паць-Бурбаць. Але про це спочатку ніхто не здогадувався. Навіть Малюки.

Хрюня
Хрюня мешкав у кутку за старим, вкритим пилом акордеоном. Він дуже любив цукерки. Вночі Хрюня тихенько пробирався на кухню і шарудів по полицям. Вишукував найсмачніші – шоколадні. Потім гуляв по підвіконню, тицяв пальчиком у жовті ліхтарі та перекривляв Місяць. А іноді теревенив з квітами. Щоправда, вони не любили цукерок, але їм теж подобалось передражнювати хитру мармизку Місяця.

Пусь
Щовечора Пусь обходив усі ліжка в квартирі. Він стежив, чи всі поснули. Якщо хтось крутився, Пусь підкрадався і тихенько сопів тому на вухо: “Пусь-пусь”. І після цього снилися кольорові сни.

Ґрі
Ґрі любив слухати, як дзвенять струни на гітарі. Коли поблизу нікого не було, він підстрибував і щонайдужче дмухав на струни: “Ф-ф-у-у-х!”. Струни відгукувалися срібним дзвоном. Ґрі слухав, відкриваючи по черзі то одне, то друге вухо. Вуха мав великі, рожеві, вкриті руденьким пухом, що легко зіщулювалися в кулачок. Потім Ґрі знову підстрибував і дмухав: “Ф-ф-у-у-х!”. І гітара старалася дзвеніти якомога веселіше та дзвінкіше. Адже Ґрі був її найбільшим другом.
Tags: казки
Subscribe

 • (no subject)

  У нас сегодня день вышиванки. На фб хорошую картинку нашла :)

 • (no subject)

  Муж со свекром в субботу ездили на охоту в сторону Переяслава. Вернее, на разведку мест. Ничего не вполевали, но имели удовольствие наблюдать, как…

 • Учите иностранные языки

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments