libellule_fun (libellule_fun) wrote,
libellule_fun
libellule_fun

Вечірні казки

Паць-Бурбаць
Коли в домі розбивалась тарілка чи щось ламалося, мама докірливо говорила: “Ех ти, пацику”. Паць-Бурбаць забивався під ліжко і ображено сопів. Адже насправді він був дуже акуратним.
Потім Паць засинав, і йому снилося, що він катається на ковзанах по іскристому льоду. А всі навколо милуються і кажуть: “Дивіться, який зграбний Паць! Справжній Бурбаць!”.

Стара Лампа
Пізно увечері, коли Малюки засинали, а батьки йшли собі дивитися телевізор у іншу кімнату, з-за шафи обережно вибирався Пусь. Він чалапав до ліжечок, сторожко переступаючи м’якими волохатими лапками. Впевнившись, що Малюки міцно сплять, Пусь будив Ґрі. Ґрі розплющував одне, потім друге золотаве око, і солодко позіхав. Напозіхавшись досхочу, Ґрі плигав до гітари і тихенько дмухав на неї: “Ф-ф-у-у-х!”. Гітара ніжно віддзвонювала, і під ту мелодію прокидалися Хрюня та Паць-Бурбаць.
Всі заплигували на стіл і сідали навколо Старої Лампи. Стара Лампа була дуже старою. Вона ще пам’ятала маленького Татка. Стара Лампа багато подорожувала і любила переповідати бачене.
Коли всі збиралися, Стара Лампа відкривала сяюче око, поправляла блакитного капелюшка, щоб світло не тривожило Малюків, і тихо оповідала чергову бувальщину.
Tags: казки
Subscribe

 • Панорамы-панорамы...

  Глааз порадовать:) Оригинал по клику.

 • (no subject)

  Пересмотрела с детьми "Свой среди чужих чужой среди своих". Зверушкам, кстати, очень понравилось. Так вот. Фильм вышел на экраны в 1974. Юрию…

 • Путевые заметки

  *** Двое мужчин лет 35, один другому очень громко и укоризненно: - Это каким идиотом надо быть, чтобы подарить кольцо девушке, к которой ничего не…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments