libellule_fun (libellule_fun) wrote,
libellule_fun
libellule_fun

Я таки втрапила на Єврокон - дуже пробігом. Вірніше, на книжкову виставку. Часу було замало, тож ухопила "Солодку Дарусю" Матіос, "Львівськи кнайпи" Винничука, дитячих книжок кілька.

Майже без черги дісталися "Вежа блазнів" та "Божі воїни" Сапека. Не відходячи від каси, отримала підписи автора на обох томах. Цікава традиція намічається - на кожній книжковій ярмарці мені з неба на голову падає автограф. Ну да, нам завжди дається запізно те, чого бажалося. Пан Сапковський був відчутно забембаний, що й не дивно.
До речі, най би їх шляки трафляли - 45 грн за кожну книгу. На хрєна купувати українське, переплачуючи вдвічі проти російського варіянту? Розрахунок на свідомого українця, який гарно заробляє і ще не забувся грамоти? Наклад 2000 примірників - ачумєть (ТМ). Мабуть, їх усі з автографом і продали, не виходячи з кону.

shevchuchka, я для тебе придбала ще їдну Забужко: "Let my people go", 15 текстів про українську революцію. Маю вже три Забужки - час або тобі в Київ, або мені в Одесу:)

Побачила кілька знайомих та напівзнайомих облич. Згадала чатівську тусню під баодубом.
Каґда ми билі маладииииє, каґда ми билі маладииииє і чушь прєкрасную нєслі...
Чат помер під тягарем нєпрєодолімих протіворєчій, борьби за власть і мєрянія хуямі опамі. Острівці колишніх знайомих подекуди трапляються в ЖЖ. Відчуття, як у тій давній гуморесці - наче на званом обєдє усім радісно демонструють тридцятирічної давності фотку тебе у калюжі, яку ти щойно надзюрив посеред вітальні.
Каґда ми билі маладииииє, каґда ми билі галубииииє і чушь прєкрасную нєслі...
Subscribe

 • (no subject)

  Коучей развелось, шо собак нерезаных. По этому поводу вспоминаются две цитаты. Все лезут в наполеоны. По улицам пройти нельзя от наполеонов. Кто…

 • House M.D. (Мебельный Доктор)

 • Школа-школа, родная школа...

  (по мотивам полутора месяцев во втором классе) Мама у Леши сильна в рефератиках, Учится мама, рисует весь год... Я так помню, что нам в школе…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment